Prizm Golf – soczewki, które pokocha każdy golfista

Prizm Golf – soczewki, które pokocha każdy golfista
Żeby dobrze grać w golfa, musisz dobrze poznać trawę! Z takiego założenia wychodzą nie tylko pasjonaci golfa, ale także marka Oakley, która postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom miłośników tego sportu. Ponieważ marka Oakley aktywnie wspiera światowej rangi golfistów, doskonale zna potrzeby i wyzwania, które wiążą się z tą dyscypliną sportu. To właśnie z myślą o golfistach powstała specjalna linia soczewek PRIZM GOLF.
Soczewki PRIZM GOLF optymalizują wizualne detale i głębię widzenia tak, aby pomóc zobaczyć subtelne wariacje w strukturze i nachyleniu podłoża. Co to dokładnie oznacza? Soczewki te pozwalają lepiej widzieć zielone podłoże, a także redukują oślepiające odblaski i pozwalają śledzić piłkę w locie. Soczewki zapewniają także ochronę przed niebezpiecznym promieniowaniem UV, na które narażamy oczy podczas gry. To nie koniec! Do ich wykonania zastosowano technologię Impact protection, która zapewnia dodatkową odporność na uszkodzenia.
Oakley to marka, która przekracza granice precyzji, pasji i kreatywności. Produkty i technologie, które stosują dostarczają niezrównanej funkcjonalności i jakości. Nie ważne, czy jesteś zawodowcem, czy amatorem. W każdym przypadku zasługujesz na produkt najwyższej klasy. Zadbaj o swoje oczy już dziś. Sezon golfowy dopiero przed Tobą…
Chcesz dowiedzieć się więcej? Służymy pomocą!

Zapraszamy serdecznie do Medlook.