Promocje i Oferty

Promocje specjalne

“Promocja „Okulary Do Pary – Rabat 70%”

Teraz kupując okulary jednoogniskowe, drugie okulary o tej samej mocy kupisz z rabatem 70%.

Promocja dotyczy  wyłącznie oprawek i jednoogniskowych soczewek  okularowych zakupionych w Medlook, przy czym  co najmniej jedna oprawka musi być w cenie regularnej. Rabat naliczany jest do oprawek oraz soczewek o łącznej niższej wartości przed naliczeniem rabatów. Oprawki rabatowane mogą być wybrane spośród kilkudziesięciu oznaczonych modeli oprawek okularowych przewidzianych  do promocji.  Promocja nie dotyczy recepturowych RX soczewek okularowych .

Promocja możliwa jest do zrealizowania w trakcie zakupu pierwszego zestawu. Nie może być łączona z innymi promocjami z wyjątkiem promocji “Bezpłatne badania wzroku”, którą stosujemy tylko do jednej oprawki.


Promocja “Progres Do Pary – Rabat 50%”

Teraz kupując okulary progresywne, drugie okulary o tej samej mocy kupisz z rabatem 50%.

Promocja dotyczy  wyłącznie oprawek i progresywnych soczewek  okularowych zakupionych w Medlook, przy czym  co najmniej jedna oprawka musi być w cenie regularnej. Rabat naliczany jest do oprawek oraz soczewek o łącznej niższej wartości przed naliczeniem rabatów. Oprawki rabatowane mogą być wybrane spośród kilkudziesięciu oznaczonych modeli oprawek okularowych przewidzianych  do promocji.

Promocja możliwa jest do zrealizowania w trakcie zakupu pierwszego zestawu. Nie może być łączona z innymi promocjami z wyjątkiem promocji “Bezpłatne badania wzroku”, którą stosujemy tylko do jednej oprawki.


“RABAT 300 na progresy”
Kupując okulary progresywne z soczewkami HV Identity 2 oraz Identity Light otrzymasz rabat w kwocie 300 zł., a przy indeksie 1,50 w kwocie 200 zł.
Kupując okulary progresywne z soczewkami HV Lifestyle otrzymasz rabat w kwocie 200 zł., a przy indeksie 1,50 w kwocie 100 zł.
Dodatkowo otrzymasz Voucher o wartości  100 zł. do wykorzystania na następne zakupy. Voucher możesz podarować innej osobie.
Promocja nie dotyczy soczewek okularowych wykonanych z materiału Trivex do okularów bezramkowych.
 
Promocja nie może być łączona z innymi promocjami z wyjątkiem promocji “Bezpłatne badania wzroku”.

 

Oferty stałe

Bezpłatne badanie wzroku

W przypadku wykonania badania wzroku w Medlook i  zakupu u nas okularów, obniżymy ich cenę o poniesiony koszt badania , a w przypadku oprawek powierzonych, cenę okularów obniżamy o 50 zł.

Opłata za badanie ponoszona jest przed zakupem okularów i odejmowana jest od ceny oprawy okularowej.

 

 

Promocja możliwa jest do zrealizowania w dniu badania wzroku.


Karta dużej rodziny

Posiadasz kartę dużej rodziny?

Choć nie jesteśmy partnerami programu Karta Dużej Rodziny to wspieramy wysiłek pokładany w wychowywanie co najmniej trójki dzieci. Dla posiadaczy karty udzielamy  5 % rabatu na wszystkie soczewki oraz na oprawki okularowe.

Promocji nie można łączyć z promocjami specjalnymi z wyjątkiem promocji “Bezpłatne  Badanie  Wzroku”.


Voucher MEDlook – w trosce o wzrok najbliższych!

Poszukujesz prezentu, który pozwoli Tobie w szczególny sposób zadbać o zdrowie bliskiej Ci osoby? Podaruj jej lepszy wzrok!

W jaki sposób?  Wprowadziliśmy w naszym salonie Vouchery podarunkowe, które możesz zakupić na dowolną kwotę. Każdy Voucher upoważnia do badania wzroku i zniżki podczas zakupu okularów w naszym salonie. 

Warunki dodatkowe promocji
  • Promocji nie można łączyć z wyjątkiem  promocji “Bezpłatne badanie wzroku”.
  • Warunkiem uzyskania rabatów jest zgłoszenie zamiaru skorzystania z promocji przed dokonaniem płatności.
  • Jeśli posiadasz receptę od innego specjalisty, nie możesz domagać się obniżenia ceny okularów o koszt poniesionego badania w innym miejscu.
  • W przypadku procentowego rabatowania oferty oraz odliczania ceny badania, w pierwszej kolejności odejmujemy koszt badania od oprawy okularowej, następnie rabatujemy poszczególne składowe oferty.