Promocje specjalne

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
Promocja „Badanie gratis na start”

Do końca października  koszty badania optometrycznego będziemy rozliczać w cenie zakupionych u nas oprawek okularowych. Tyle ile zapłacisz za badanie, o tyle pomniejszymy cenę  Twoich nowych oprawek okularowych.

Promocja do zrealizowania jedynie w dniu badania wzroku.


Promocja „Wypróbuj zaawansowane soczewki B&L”

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
Promocja „1+1” od Bausch + Lomb

Skorzystaj z promocji do końca października 2019 roku i odbierz drugie opakowanie jednodniowych soczewek kontaktowych Biotrue ONEday gratis! Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego salonu.


Promocje stałe

Promocja „KDR” – Karta dużej rodziny.

Jesteś posiadaczem Karty dużej rodziny, uzyskujesz zwrot kosztów badania w cenie zakupu oprawek okularowych oraz 10% rabatu na soczewki okularowe. Warunkiem uzyskania rabatu jest okazanie i zgoda na ksero aktualnej karty dużej rodziny oraz dowodu osobistego potwierdzającego prawo do zniżki.

Promocja „1+1=1”

Jeśli przychodzisz na badanie we dwójkę np. z dwójką dzieci, z żoną, z mężem, z siostrą lub z partnerem – wówczas druga osoba  otrzyma 10 % rabatu na soczewki oraz oprawę okularową. Ponadto koszty badania zostaną  odliczone od ceny zakupu oprawek okularowych. Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie się na badanie w tym samym dniu i dokonanie zakupu pomocy wzrokowych w odstępie nie dłuższym niż 7 dni. 

Promocja „Solenizant/Jubilat”

Masz urodziny lub imieniny?
Koszty badania optometrycznego odliczysz od ceny zakupu oprawek okularowych a ponadto otrzymasz 10 % rabatu na zakupione soczewki i oprawy okularowe. Warunkiem rabatu jest okazanie i zgoda na ksero dowodu osobistego potwierdzającego prawo do uzyskania zniżki. Jeśli w dniu urodzin masz imieniny, zyskujesz podwójnie. 

Voucher MEDlook – w trosce o wzrok najbliższych!

Poszukujesz prezentu, który pozwoli Tobie w szczególny sposób zadbać o zdrowie bliskiej Ci osoby? Podaruj jej lepszy wzrok!

W jaki sposób? Wprowadziliśmy w naszym salonie Vouchery podarunkowe, które możesz doładować na dowolną kwotę. Każdy Voucher upoważnia do badania wzroku i zniżki podczas zakupu okularów w naszym salonie. 

Warunki dodatkowe promocji
  • Promocji nie można łączyć.
  • Warunkiem uzyskania rabatów jest zgłoszenie zamiaru skorzystania z promocji przed dokonaniem płatności.
  • Jeśli posiadasz receptę od innego specjalisty, nie możesz domagać się wypłaty ceny badania, z którego rezygnujesz, w postaci gotówki lub rabatu.