Promocje specjalne

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
Promocja „Badanie gratis na start”

Do końca września  koszty badania optometrycznego będziemy rozliczać w cenie zakupionych u nas oprawek okularowych. Tyle ile zapłacisz za badanie, o tyle pomniejszymy cenę  Twoich nowych oprawek okularowych.

Promocja do zrealizowania jedynie w dniu badania wzroku.


#2 Okulary Gratis”

Kup dowolne okulary progresywne i  odbierz drugie okulary do dali lub bliży gratis”

Regulamin promocji

 • Promocja trwa do odwołania
 • Kupując dowolne okulary progresywne (soczewki + oprawa okularowa), możesz otrzymać dodatkowe okulary o wartości 300 zł w cenie 1 zł.
 • Dodatkowe okulary mogą być wybrane jako do bliży lub do dali, a oprawy okularowe wybrane spośród zestawu specjalnie dedykowanych opraw na cele promocji. Oprawy te nie są eksponowane w sklepie, nie posiadają etui.
 • Moc soczewek oraz rozstawy źrenic muszą być identyczne jak w zamówionych okularach progresywnych odpowiednio do dali lub bliży.
 • Soczewki okularowe użyte w promocyjnych okularach są to soczewki w indeksie 1,50, z powłoką antyrefleksyjną i o mocach w zakresie -6,00 do +6,00 dioptrii oraz ewentualnym cylindrem w zakresie -0,25 do -2,00 dioptrii (powyżej +/- 4 dioptrii mocy niektóre  wartości cylindrów mogą nie być dostępne).
 • W przypadku jeśli ewentualne moce dla soczewek promocyjnych występują powyżej zakresu objętego promocją, istnieje możliwość odpłatnego wprawienia odpowiedich mocy cennika obowiązującego w sklepie , w bezpłatną oprawę okularową  z zestawu promocyjnego.
 • Można zrezygnować z dodatkowych opraw promocyjnych, ale nie ma możliwości rezygnacji z okularów promocyjnych i wymiany ich na gotówkę  lub rozliczenia z zakupem innych okularów.
 • Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
Promocja „1+1” od Bausch + Lomb

Skorzystaj z promocji do końca października 2019 roku i odbierz drugie opakowanie jednodniowych soczewek kontaktowych Biotrue ONEday gratis! Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego salonu.


Promocja „Wypróbuj zaawansowane soczewki B&L”

Promocje stałe

Promocja „KDR” – Karta dużej rodziny.

Jesteś posiadaczem Karty dużej rodziny, uzyskujesz zwrot kosztów badania w cenie zakupu oprawek okularowych oraz 10% rabatu na soczewki okularowe. Warunkiem uzyskania rabatu jest okazanie i zgoda na ksero aktualnej karty dużej rodziny oraz dowodu osobistego potwierdzającego prawo do zniżki.

Promocja „Solenizant/Jubilat”

Masz urodziny lub imieniny?
Koszty badania optometrycznego odliczysz od ceny zakupu oprawek okularowych a ponadto otrzymasz 10 % rabatu na zakupione soczewki i oprawy okularowe. Warunkiem rabatu jest okazanie i zgoda na ksero dowodu osobistego potwierdzającego prawo do uzyskania zniżki. Jeśli w dniu urodzin masz imieniny, zyskujesz podwójnie. 

Voucher MEDlook – w trosce o wzrok najbliższych!

Poszukujesz prezentu, który pozwoli Tobie w szczególny sposób zadbać o zdrowie bliskiej Ci osoby? Podaruj jej lepszy wzrok!

W jaki sposób? Wprowadziliśmy w naszym salonie Vouchery podarunkowe, które możesz doładować na dowolną kwotę. Każdy Voucher upoważnia do badania wzroku i zniżki podczas zakupu okularów w naszym salonie. 

Voucher  MEDlook – SPORT (SPO)!

Medlook wspiera aktywny tryb życia. Jesteś aktywny, bierzesz udział w lokalnych imprezach sportowych to być może otrzymałeś nasz  Voucher o wartości 100 zł. GRATULUJEMY:)

W jaki sposób możesz go wykorzystać?

Voucher ważny jest zgodnie z data lub rokiem zamieszczonym na odwrocie. Możesz  za jego pomocą dopłacić do zakupionych u nas:

 • okularów korekcyjnych
 • okularów przeciwsłonecznych

Wyłączenia: Voucherem nie możesz finansować produktów objętych przeceną. Voucherów nie można sumować. Nie można żądać wypłaty gotówkowej o wartości vouchera.

Warunki dodatkowe promocji
 • Promocji nie można łączyć.
 • Warunkiem uzyskania rabatów jest zgłoszenie zamiaru skorzystania z promocji przed dokonaniem płatności.
 • Jeśli posiadasz receptę od innego specjalisty, nie możesz domagać się wypłaty ceny badania, z którego rezygnujesz, w postaci gotówki lub rabatu.