Promocje specjalne

Promocja „Rabat za badanie”

W przypadku wykonania badania wzroku w Medlook i  zakupu u nas oprawek okularowych  obniżymy ich cenę o 60 zł.

(nie dotyczy kosztów badania związanego z doborem soczewek kontaktowych)

Promocja do zrealizowania jedynie w dniu badania wzroku.


 

Promocje stałe

Promocja „KDR” – Karta dużej rodziny.

Jesteś posiadaczem Karty dużej rodziny, uzyskujesz zwrot kosztów badania w cenie zakupu oprawek okularowych oraz 10% rabatu na soczewki okularowe. Warunkiem uzyskania rabatu jest okazanie i zgoda na ksero aktualnej karty dużej rodziny oraz dowodu osobistego potwierdzającego prawo do zniżki.

Promocja „Solenizant/Jubilat”

Masz urodziny lub imieniny?
Koszty badania optometrycznego odliczysz od ceny zakupu oprawek okularowych a ponadto otrzymasz 10 % rabatu na zakupione soczewki i oprawy okularowe. Warunkiem rabatu jest okazanie i zgoda na ksero dowodu osobistego potwierdzającego prawo do uzyskania zniżki. Jeśli w dniu urodzin masz imieniny, zyskujesz podwójnie. 

Voucher MEDlook – w trosce o wzrok najbliższych!

Poszukujesz prezentu, który pozwoli Tobie w szczególny sposób zadbać o zdrowie bliskiej Ci osoby? Podaruj jej lepszy wzrok!

W jaki sposób? Wprowadziliśmy w naszym salonie Vouchery podarunkowe, które możesz zakupić na dowolną kwotę. Każdy Voucher upoważnia do badania wzroku i zniżki podczas zakupu okularów w naszym salonie. 

Warunki dodatkowe promocji
  • Promocji nie można łączyć. Rabaty nie są udzielane na produkty wyprzedażowe z obniżoną ceną.
  • Warunkiem uzyskania rabatów jest zgłoszenie zamiaru skorzystania z promocji przed dokonaniem płatności.
  • Jeśli posiadasz receptę od innego specjalisty, nie możesz domagać się wypłaty ceny badania, z którego rezygnujesz, w postaci gotówki lub rabatu.