Rezerwacja

Jak umówić się na badanie? To tylko cztery kroki!

Najpierw z rozwijanej listy wybierz  miasto i rodzaj badania (usługi) jakim jesteś zainteresowany.

Następnie zaznacz datę, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

W kolejnym kroku pojawi się lista z dostępnymi godzinami. Zaznacz dogodną godzinę.

Potwierdź  wybrany termin, wypełnij dane kontaktowe i wyślij zgłoszenie rezerwacji.

Jeśli jednak wolisz umówić się na badanie telefonicznie lub nie widzisz w kalendarzu godziny jaka Cię interesuje, to zadzwoń do nas w godzinach otwarcia salonu w Słubicach pod nr 500 070 607 , w Dębnie pod nr 500 797 727.

Okulary i soczewki kontaktowe to jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku  wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

  • Podstawowe Badanie wzroku,  Badanie dzieci 9+, Badanie wzroku 45+:

Pomiar parametrów układu wzrokowego niezbędnych do przepisania prawidłowej korekcji okularowej, przepisanie korekcji okularowej,  opcjonalne wykonanie badania ciśnienia wewnątrzgałkowego (profilaktyka jaskry), omówienie wyników i ocena stanu zdrowia układu wzrokowego.

Czas: 30 – 45 min | Koszt: 130 zł.  (przy zakupie okularów rabat 130 zł.)

  • Badanie układu akomodacyjno-wergencyjego 

Badanie refrakcji, badanie ostrości wzroku, ustawienia i ruchomości gałek ocznych, akomodacji, wergencji, fiksacji, stereopsji oraz pozostałych parametrów niezbędnych do oceny stanu układu wzrokowego, przepisanie korekcji okularowej i/lub terapii wzrokowej.

Czas: do 90 min | Koszt: 50 zł. doliczany do kosztów badania podstawowego

  • Dobór  soczewek kontaktowych:

Podstawowe badanie optometryczne plus ocena stanu zdrowia oczu przed założeniem soczewek, omówienie proponowanego optymalnego rozwiązania w zakresie trybu wymiany  i konstrukcji optycznej soczewki kontaktowej, założenie soczewek diagnostycznych na oczy pacjenta, ocena ostrości wzroku w soczewkach, ocena motorycznego dopasowania soczewek,  nauka zakładania i zdejmowania soczewek. Wydanie bezpłatnego (startowego)  zestawu soczewek. Dobór odbywa się w trzech etapach. Dwa pierwsze mogą być zrealizowane podczas jednej wizyty lub rozłożone na dwa spotkania. Trzeci etap odbywa się po kilku dniach użytkowania soczewek.

Czas:  do 45 min | Koszt: 120 zł plus koszt Podstawowego Badania Wzorku

Wszystkie ceny naszych usług znajdziesz w => cenniku