Diagnostyka wad wzroku

Diagnostyka wad wzroku

Badania diagnostyczne wad wzroku
 
W naszym gabinecie prowadzimy badania diagnostyczne wad wzroku zgodnie z procedurą określoną jako standard badania optometrycznego. Badanie wzroku prowadzone jest przez wykształconego i zarejestrowanego optometrystę.
Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu optometrii. Gabinet MedLook w Słubicach to miejsce, w którym możesz liczyć na specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, a także wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu możliwe jest dokładne określenie różnych parametrów wzroku.

Podstawowe, pierwsze badanie wzroku w naszym gabinecie w Słubicach, ze względu na złożoność procedur może trwać około 40 minut. W tym czasie zbadamy parametry ostrości wzroku oraz w zależności od potrzeb ciśnienie śródgałkowe,  parametry widzenia obuocznego, ruchomości gałek ocznych,  pola widzenia, postrzegania barwnego. W sytuacji stwierdzenia występowania zaburzeń zaproponujemy możliwości korekcji wady wzroku, a w przypadkach wymagających konsultacji medycznej skierujemy do właściwego specjalisty.

Możesz się zarejestrować na badanie wzroku on-line na naszej stronie, osobiście lub telefonicznie. Zawsze otrzymasz powiadomienie przypominające o wizycie.

Przygotowanie do badania:
  • przed badaniem proszę nie obciążać układu wzrokowego poprzez nadmierne użytkowanie smartfona, komputera,
  • jeśli nosisz już okulary zabierz je ze sobą, weź również ostatnią receptę na okulary (kopertę), wyniki badan okulistycznych – jeśli posiadasz,
  • jeśli na co dzień nosisz  soczewki kontaktowe  zrób sobie 24 godzinną przerwę i przyjdź bez soczewek.

Dzieci do 16 roku życia mogą być badane tylko w obecności rodzica lub opiekują prawnego.