Prezentujemy nasze marki – Vogue

Prezentujemy nasze marki – Vogue

Vogue powstał w 1973 roku pod tą samą nazwą, co najbardziej prestiżowy magazyn mody. Twarzami Vogue były w przeszłości takie modelki jak Kate Moss, Ewa Mendes czy Gigi Hadid. Marka  stała się kwintesencją kobiecości i odzwierciedleniem różnych aspektów kobiecego świata. To odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, pragnących wyrazić siebie.

Vogue Eyewear to symbol współczesnej mody typu fast-fashion, która jest jak świat wokół nas – dynamiczna, zmienna i kolorowa. To moda, która zmienia się jak pory roku. Każda kolejna kolekcja staje się odzwierciedleniem aktualnych trendów – zarówno tych kolorystycznych, jak i tych dotyczących kształtów samych okularów. Zgodnie z najnowszymi trendami kolejne kolekcje oferują bogaty wybór oprawek, które podkreślają wyjątkowość każdej kobiety. Marka tworzy również projekty specjalne, by wprowadzić odrobinę świeżości i nową falę inspiracji do swych kolekcji. Ogromnym sukcesem Vogue Eyewear to kolekcja zainspirowana i zaprojektowana przez supermodelkę Gigi Hadid.

Marka projektuje okulary przeciwsłoneczne i oprawy okularów korekcyjnych dla dynamicznych i ciekawych świata kobiet, które kochają modę i traktują ją jak grę, której zasady nieustannie się zmieniają. Kobiety Vogue są pewne siebie, radosne i uwielbiają podążać za najnowszymi trendami, łącząc je i dostosowując do własnego stylu i tożsamości. Kobiety te są ucieleśnieniem ducha naszych czasów, wybierają okulary Vogue Eyewear, gdyż moda jest dla nich nieustanną zmianą i doskonaleniem. Dla takich kobiet marka Vogue Eyewear uosabia pełen świeżości, miejski styl obowiązujących trendów.