Prezentujemy nasze marki – Oakley

Prezentujemy nasze marki – Oakley

Historia firmy sięga 1975 roku. Od początku swego istnienia Oakley® to jedna z najbardziej innowacyjnych marek, która odrzuca przeciętność, burząc granice między stylem, formą i funkcją, jednocześnie łamiąc wszelkie konwenanse. Ewolucja Oakley® rozpoczęła się od uchwytów na kierownice do motocykli. Nieustannie powstawały nowe rozwiązania. W 1980 roku Oakley® szturmem zdobył rynek gogli motocyklowych i narciarskich dzięki zastosowaniu innowacyjnego ustawienia szkieł i precyzyjnej cylindrycznej krzywiźnie, zapewniającej doskonałą widoczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Produkty i technologie Oakley® nie tylko dostarczyły niezrównanej funkcjonalności i jakości, ale też zupełnie przedefiniowały kategorię okularów sportowych. Zarówno profesjonalni sportowcy, jak i wszyscy aktywni wielbiciele sportu, jeszcze nigdy nie doświadczyli podobnych możliwości. Firma Oakley® zyskała ponad 800 światowych patentów w dziedzinie technologii i wzornictwa. Wciąż zaskakujemy, odrzucając ograniczenia, nadając technice rangę sztuki,  wszystko to z myślą o tych, którzy równie twórczo podchodzą do swych sportowych osiągnięć, przez co zyskują stałe miejsce w historii sportu.

Oakley® nieustannie zaskakuje. Opatentowane przez markę technologie pozwalają zobaczyć więcej niż dotychczas. Marka tworzy okulary dla odważnych – dla tych, którzy odrzucają konwencje i przekształcają sposób myślenia o rzeczywistości i własnych możliwościach.