Diagnostyka wad wzroku

Badania diagnostyczne wad wzroku

W naszym gabinecie prowadzimy badania diagnostyczne wad wzroku zgodnie z procedurą określoną jako standard badania optometrycznego. Badanie wzroku prowadzone jest przez wykształconego i zarejestrowanego optometrystę.
Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu optometrii. Gabinet MedLook w Słubicach to miejsce, w którym możesz liczyć na specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, a także wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu możliwe jest dokładne określenie różnych parametrów wzroku.

Badanie optometryczne wzroku w Słubicach

Podstawowe, pierwsze badanie wzroku w naszym gabinecie w Słubicach, ze względu na złożoność procedur może trwać około 60 minut. W tym czasie, w zależności od potrzeb zbadamy parametry ostrości wzroku, ruchomości gałki ocznej, parametry widzenia obuocznego, pola widzenia, postrzegania barwnego. W sytuacji stwierdzenia występowania zaburzeń zaproponujemy możliwości korekcji wady wzroku, a w przypadkach wymagających konsultacji medycznej skierujemy do właściwego specjalisty.

Możesz się zarejestrować na badanie wzroku on-line na naszej stronie, osobiście lub telefonicznie. Zawsze otrzymasz powiadomienie przypominające o wizycie.

Przygotowanie do badania:

  • przed badaniem proszę nie obciążać układu wzrokowego poprzez nadmierne użytkowanie smartfona, komputera,
  • jeśli nosisz już okulary zabierz je ze sobą, weź również ostatnią receptę na okulary (kopertę), wyniki badan okulistycznych – jeśli posiadasz,

 

Dzieci do 16 roku życia mogą być badane tylko w obecności rodzica lub opiekują prawnego.