Close
ul. Kopernika 23A 69-100 Słubice
+48 500 070 607 kontakt@medlook.pl  Tel: +48 500 070 607
wtorek - piątek 9:00 - 17:00     sobota 9:00 - 14:00
Korekcja wzroku w sporcie

Korekcja wzroku w sporcie

Jeśli jesteś kolarzem, narciarzem lub snowboardzistą, wędkarzem, grasz w golfa, uprawiasz sporty wodne i masz problemy wzrokowe powinieneś skorzystać z naszej oferty. Zaproponujemy Ci przeciwsłoneczne sportowe okulary z korekcją sferyczną, toryczną lub progresywną, lustrzanki, z polaryzacją lub przysłowiowe fotochromy.

Zarezerwuj wizytę

Rejestracja

W naszym gabinecie pomiarów dokonuje optometrysta, który zarazem jest utytułowanym sportowcem – kolarzem. Z pasji i znajomości problemów funkcji wzrokowych w sporcie dobierzemy okulary sportowe, które będą skutecznie korygować wadę wzroku w zależności od dyscypliny sportowej, którą uprawiasz. Naszym partnerem produktowym w tej dziedzinie jest renomowana światowa marka OAKLEY.

Przygotowanie do badania:
  • przed badaniem proszę nie obciążać układu wzrokowego poprzez nadmierne użytkowanie smartfona, komputera,
  • jeśli nosisz już okulary zabierz je ze sobą, weź również ostatnią receptę na okulary (kopertę), wyniki badan okulistycznych – jeśli posiadasz,
  • zmierz odległość z jakiej spoglądasz na licznik podczas jazdy na rowerze i najlepiej zabierz go ze sobą. Zastanów się na jaką odległość głównie patrzysz podczas szybkiej jazdy sportowej.
  • zarezerwuj sobie co najmniej 60 minut.

 

Dzieci do 16 roku życia mogą być badane tylko w obecności rodzica lub opiekują prawnego.