Badanie po godzinach
Salon optyczny Medlook otwarty jest w  godzinach ogólnie przyjętych jako godziny handlowe. Dla wielu osób godziny otwarcia salonu mogą okazać niezgodne z ich czasem wolnym, ponieważ również pracują lub z jakiegoś innego powodu nie mogą nas odwiedzić w czasie  normalnego funkcjonowania salonu.  Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom uruchomiliśmy usługę  “Badanie po godzinach”. W ramach tej usługi umożliwiamy umówienie indywidualnego terminu badania i doboru korekcji okularowej również po godzinach pracy salonu.

Aby skorzystać z takiej drogi konsultacji,  należy  skontaktować się  z naszą recepcją i ustalić termin wizyty, który będzie możliwy do zrealizowania dla Państwa i dla nas. Usługa “Badanie po godzinach” jest usługą płatną i wynosi 180 zł.  Opłata “Badanie po godzinach” jest płatnością o 50 zł wyższą niż standardowa opłata za badanie w godzinach pracy salonu i nie pobieramy dodatkowych opłat za badanie wzroku. Musi jednak zostać opłacona przez naszą stronę internetową, a opłata potwierdzona przez obsługę salonu.

 

Jak umówić  indywidualny termin  badania?

 

  • Skontaktuj się z naszą recepcją telefonicznie pod nr:  500 070 607 lub mailowo kontakt@medlook.pl i zaproponuje termin.
  • Po potwierdzeniu terminu wizyty dokonaj wpłaty on-line. Pamiętaj, że jeśli nie przybędziesz na umówiony termin,  dokonana wpłata za badanie przepada, gdyż w tym czasie będziemy do Twojej dyspozycji po godzinach pracy. Opłata nie przepadnie, jeśli na 24 godziny przed umówionym terminem  poinformujesz nas o planowanej zmianie.
  • Zapłać za badanie on-line
  • Przed badaniem proszę nie obciążać układu wzrokowego poprzez nadmierne użytkowanie smartfona, komputera.
  • Jeśli nosisz już okulary zabierz je ze sobą, weź również ostatnią receptę na okulary (kopertę), wyniki badan okulistycznych – jeśli posiadasz.
  • W ramach niniejszej usługi nie mają zastosowania  następujące promocje:   rabat 100 zł. przy zakupie okularów progresywnych oraz rabat 5o zł. przy okularach jednoogniskowych.
  • Wygospodaruj sobie co najmniej 60 minut.

 

Dzieci do 16 roku życia mogą być badane tylko w obecności rodzica lub opiekują prawnego.