Czy można dostosować soczewki okularowe do swoich potrzeb?

Czy można dostosować soczewki okularowe do swoich potrzeb?

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani, bo ruszamy z nowym cyklem postów – Czy można dostosować soczewki okularowe do swoich potrzeb?

 

Jest to dla nas ważny cykl, ponieważ wiemy, że większość z nas nie wie o udogodnieniach, które oferują nam producenci soczewek okularowych.  Skoro naszą misją jest pomoc w przywróceniu komfortu widzenia, to  chcemy napisać o rozwiązaniach, które ograniczają problemy związane z noszeniem okularów lub zapewniają dodatkową ochronę naszym oczom. Każdą soczewkę okularową jesteśmy w stanie wyposażyć w dodatkowe powłoki, które zwyczajnie ułatwią nam życie 🙂 Na pierwszy ogień idą powłoki łatwo czyszczące.

Co to i dlaczego warto je mieć?

Każdy, kto nosi okulary wie, jak często trzeba je czyścić. Na soczewkach osadza się wszystko – kropelki wody, kurz, tłuszcz i brud. Jedna niewinna plamka potrafi skutecznie utrudnić jakość widzenia, dlatego czyszczenie okularów to czynność, którą trzeba powtarzać kilkanaście razy dziennie. W zasadzie to często można odnieść wrażenie, że okulary są cały czas brudne… Na szczęście jest na to rozwiązanie! To rozwiązanie nosi nazwę powłoki łatwoczyszczącej, która w znacznym stopniu zmniejsza przyleganiu brudu, kurzu, tłuszczu i wody. Powłoka łatwo czyszcząca zbudowana jest z warstw o właściwościach oleofobowych, antystatycznych i superhydrofobowych, które są niewidoczne dla oka. Każda z warstw zapewnia inne właściwości ochronne i nadaje soczewce idealnie gładką powierzchnie.  Dodatkową zaletą powłoki łatwo czyszczącej jest to, że w większym stopniu niweluje refleksy i odblaski, które potrafią być bardzo uciążliwe dla oka. Warto też wspomnieć, że dzięki tej powłoce czyszczenie soczewek jest wygodniejsze.

 

Jeżeli szukasz rozwiązań najwyższej jakości, które dostosują się do Twojego trybu życia, to zdecydowanie polecamy dodanie do soczewki okularowej powłoki łatwo czyszczącej.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu na ul. Kopernika 23a.

Już za tydzień opowiemy o powłoce Blue Care, która chroni oczy przed szkodliwym światłem niebieskim.